aktualizováno: 20.12.2020 18:19:05 

FAJN MASÁŽE PRO ZDRAVÍ‚ RELAX I POHODU

Solucel - legíny proti celulitidě:

Legíny proti celulitidě jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna, stejného složení jako KineTex, díky němuž působí na tělo příjemná mikromasáž, ta podporuje krevní oběh a pomáhá k odstranění nadbytečných tuků. Nejlépe uděláte, když si je obléknete během cvičení. Nejideálněji při běhu, chůzi, jízdě na kole nebo rotopedu, aerobiku a tanci. Při těchto aktivitách si nejvíce prokrvíte a posílíte svalovou hmotu v oblasti problémových partií hýždí, břicha a nohou. Vhodné jsou však také pro běžné nošení, například do práce, také se dají využít při spánku.

Celulitida je ukládání odpadních látek z látkové přeměny, které nebyly z těla vyloučeny lymfatickým a krevním systémem.
Pokud se vás již jednou „pomerančová kůže“ zmocní, jen tak lehce jí neuniknete. Základem léčby je „zdravý životní styl“ prevence, kterou je právě  SOLUCELDopřejte si péči v podobě produktů Solucel, které napomohu zlepšit váš fyzický, ale i psychický stav. Výsledky jsou viditelné již po pěti týdnech pravidelného nošení.

Nabídka:
                        

Důležité upozornění:

Pro správné oblékání, zejména u větších kusů výrobku, je nutné napřed návlek za pomoci obou rukou srolovat a poté jej jemně navlékat bez přílišného vytahování. Aby nedošlo k poškození výrobku při oblékání, dávejte prosím pozor na prstýnky, náramky a ostré nehty (pokud je to možné použijte pro navlékání jemné gumové rukavice).

Údržba:
Doporučujeme prát návlek za použití neutrálního pracího prostředku při maximální teplotě 40º C. Sušte výrobek položený mimo dosah zdrojů tepla.