aktualizováno: 20.12.2020 18:19:05 

FAJN MASÁŽE PRO ZDRAVÍ‚ RELAX I POHODU

Medová detoxikační regenerační masáž:

Využívá výborných účinků teplého medu, který díky vysokému obsahu vitamínu, minerálů a antioxidantů blahodárně působí na lidský organismusMed je výborný také díky svým fyzikálním vlastnostem a schopnosti být vmasírován přes kůži až do hlubokých tkání a vytahovat tak z těla toxické látky.

Jedinečnou výhodou této ozdravné techniky je fakt, že na rozdíl od ostatních masáží (které nejsou doporučovány /viz. kontraindikace/ při nachlazení a stavu, kdy se necítíme zcela fit) je schopna vytáhnout z masírovaného “zárodky nemoci”, pokud se masáž provede v jejich začátcích.

Další příznivý efekt této techniky spočívá ve zpevnění kůže v místě masáže. Pokožka po této masáži je krásně prokrvená, pevná a hladká. Mluvíme tedy i o kosmetickém účinku, kterého se dá využít například, provedeme-li masáž na stehnech, nebo partiích, které mají tendenci k ochabování a tvoření kožních a podkožních kosmetických vad (např. celulitida).

Na konci této masáže se zbylý med omyje teplou vodou a je provedena jemná masáž přírodním olejem nebo je nanesen hydratační krém.